Nowe BMW M8 Competition F93 na modyfikacji CHIPTUNING Stage 1 w Mobile Coders :).

Moc
625 KM -> 725 KM
Moment obrotowy
750 Nm -> 900 Nm

Dobra, od czego tutaj zacząć :). Piękne, szybkie i nie czerwone? :D
Nie, to byłoby zbyt oczywiste ;).
Przedstawiamy Wam samochód, który daje więcej emocji niż Formula Rossa w Abu Dhabi.

Jakub zaprosił nas do siebie na modyfikację swojego auta spod znaku M.
Nie jest to pierwsze auto, które oddał w nasze ręce. Nie nie, wcześniej już zostaliśmy "przetestowani" na bardziej cywilnym aucie, choć z nutą M, a było to BMW X5 M50d :).
Test przeszliśmy bezbłędnie, więc rok później otrzymaliśmy to piękne, niebieskie BMW M8 Competition, by wykrzesać z niego więcej.

Auto jest piekielnie szybkie już w standardzie, natomiast modyfikacji... hmmmmm. Niby tylko 100 KM i 150 Nm, ale odczucie? Pocisk i piekielna szybkość do kwadratu :D.

Jeżdżąc tym samochodem postarzejemy się wolniej ;). Przynamniej dla obserwatorów ;).

To auto jest tak szybkie, że wszystko inne co spotykamy na drodze wydaje nam się zawalidrogą. Trudno znaleźć coś szybszego.
Tak wiemy, przecież są McLareny, Bugatti, Koenigsegg itp.
Ale nie oszukujmy się, mówimy tutaj o autach "daily", takich które zawiozą dziecko do przedszkola, przewiozą nas 1000 km bez urazu kręgosłupa i pogubionych plomb.
M8 jak na swoją moc i szybkość jest naprawdę wygodne.
Pozycja za kierownicą, widoczność, przestrzeń z tyłu i z przodu sprawiają, że samochód można lubić. Z kolei nastawy trybu zbliżonego do Comfort są po prostu "ludzkie" :).

Czas do setki przy słabych, zimowych, czy wczesno wiosennych warunkach jest trudny do zmierzenia, ale od 100-200 km/h lekko ponad 6 sekund to już brak żartów. Po takich parametrach mamy do czynienia z bardzo sportowym samochodem.

Nie zapomnijmy, że to 4 drzwiowe GranCoupe, które jest praktycznie do bólu. Nie musimy wskakiwać czy też wczołgiwać się do niego. Wsiadamy w garniturze i jedziemy do klienta na spotkanie. Wysiadamy, a nasza koszula wygląda jak świeżo wyprasowana, choć od emocji plecy mogą być troszkę spocone ;).

Linia auta, o czym nie raz już pisaliśmy w przypadku G15/G16, jest przepiękna, nowoczesna i dynamiczna. Samochód ma ponad 5 metrów długości, dzięki czemu przy wysokiej prędkości jest bardzo stabilny.

300 km/h samochód osiąga jednym tchem ;). Nim zdążymy pomyśleć. Testowane oczywiście na niemieckiej autostradzie bez ograniczeń prędkości.

Są też minusy, każdy samochód przed nami wydaje się być powolnym zawalidrogą ;). Nie tyle chodzi o prędkość co o zdolność przyspieszeń między danymi prędkościami.

Rewelacyjny pojazd, rewelacyjne parametry :). Polecamy każdemu poczuć te emocje, które towarzyszą przy prowadzeniu BMW z silnikiem M :).

BMW M8 Competition to z pewnością samochód, którego każdy pożąda :). A nawet jeśli nie, to po przejażdżce na pewno się to zmieni :).

Bardzo dziękujemy Jakubowi za zaufanie i udostępnienie nam do pracy tego genialnego "potworka" :).

Pozdrawiamy serdecznie.
#MobileCoders #chiptuning #bmwM8 #M8 #m8Competition #bmwF93
Przeczytaj na