BMW F90 M5 Competition, czyli pełna gotowość do rywalizacji, ale czegoś tu zabrakło.

Mamy kolejną przyjemność opisać Wam wrażenia jakie robi, nie tylko na nas ta sportowa limuzyna.

To kwintesencja sportowych emocji i użyteczności, wręcz idealne połączenie. Na myśl o pracy przy kolejnej M5 już nie mogliśmy się doczekać tej chwili.

Zrobiliśmy już bardzo wiele "eMek" i zdajemy sobie sprawę, że jest mnóstwo innych samochodów marzeń takich jak Aston Martin, Mercedes AMG, Audi RS, ale jeśli chodzi o BMW to jest to wersja, którą wielu z nas chciałoby mieć w swoim garażu. Auto jest najmocniejszą seryjną wersją aktualnie dostępną, gotową podjąć każde wyzwanie na drodze i dostarczyć nam naprawdę ekstremalnych wrażeń z jazdy, kto miał okazję przejechać się modelem M, ten doskonale wie o czym mowa.

Wersja Competition oprócz mocy ma też bogate wyposażenie standardowe i mało co trzeba domawiać, żeby osiągnąć szczyt zadowolenia z konfigurowanego egzemplarza.

W prezentowanym modelu pomimo przytłaczającej ilości wyposażenia i pięknego koloru zabrakło niestety opcji CARPLAY i tu jest clou naszego spotkania z właścicielem tego auta.

Samochód pod względem mocy itd. jest w zupełności wystarczający (póki co), więc skupiliśmy się na Carplay'u i zakodowaniu zapamiętania ostatniej pozycji START/STOP.

Do tego Właściciel zadbał o to by autko jeszcze długo prezentowało się pięknie i skorzystał z usług studia detailingowego (dzięki za zgodę na zdjęcia), w którym Panowie m.in. zabezpieczyli lakier folią ochronną PPF.

Było nam niezmiernie miło po raz kolejny obcować z takim pięknym egzemplarzem.

Właścicielowi dziękujemy za zaufanie i życzymy szerokości 😉.

#MobileCoders #bmwkodowanie #chiptuningbmw #chiptuning #F90 #M5 #M5Competition #CarPlay #kodowanie #Coding
Przeczytaj na