Mercedes W213 E200 2.0 T 184 KM - czyli modyfikacja pięknego Mercedesa z dość mocno "uśpioną" jednostką napędową :).

CHIPTUNING
Moc
184 KM -> 230 KM
Moment obrotowy
300 Nm -> 390 Nm

Pan Łukasz od dłuższego czasu nas obserwował :). Jego pojazd ma jeszcze fabryczną gwarancję i dość długo zastanawiał się nad modyfikacją. W końcu podjął on decyzję i zdecydował się skorzystać z naszych usług :).

Jego pojazd to Mercedes W213 o oznaczeniu E200, który ma silnik o pojemności 2.0 z turbiną, ktory generuje 184 KM i 300 Nm.

Na klasę E jest to stosunkowo mało, ba nawet na klasę C, którą często modyfikujemy właśnie z tym samym silnikiem :).
Tutaj parametry szybują sporo w górę. Auto zmienia się nie do poznania. Jeśli ktokolwiek się zastanawia czy warto, to odpowiadamy, bardzo warto.

2.0 i 184 KM w silniku benzynowym... to po co nam ta turbina ;). Ona się naprawdę nudzi, ten silnik mógłby pracować z taką mocą nawet bez niej ;).

Dopiero po wykonaniu modyfikacji Stage 1 samochód staje się hmmm... wystarczający.
Oczywiście z dwóch litrów nie zrobimy bolida F1, ale jeździ on naprawdę żwawo.

Pan Łukasz już po pierwszych metrach poczuł, że samochód przyjemnie i bez zadyszki gna do przodu :).
Tak, tego nie da się nie poczuć. Ekstra prawie 50 KM i 100 Nm da się odczuć w każdym zakresie prędkości nawet przy klasie E.

Stan samochodu nie wymaga praktycznie żadnego komentarza, jest wręcz doskonały :). Widać właściciel dba i wkłada serce w pielęgnację. Uwielbiamy pracować przy tak utrzymanych samochodach.

Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług Panie Łukaszu :). Życzymy samej przyjemności z jazdy tą piękną klasą E :).

Pozdrawiamy.

#MobileCoders #mercedes #w213 #chiptuning
Przeczytaj na