Wszystkiego jeszcze więcej w F11 525d 218hp .

CHIP-TUNING
Moc
218 KM -> 270 KM
Moment obrotowy
450 Nm -> 500 Nm

Tytuł posta „wszystkiego jeszcze więcej” nawiązuje nie tylko do tego kuferka, umieszczonego na dachu tej ładnej "beemki", ale i do zakresu naszej pracy przy tym samochodzie ;).

Właściciel poszedł na całość i postanowił, oprócz powiększenia przestrzeni bagażowej, zaimplementować do autka pełen zakres usług jaki oferujemy.

Wrzuciliśmy więc „więcej” czyli:
- aktualizację sterowników,
- aktualizację systemu nawigacji do najnowszej wersji,
- zestaw dodatkowych kodowań,
- modyfikację oprogramowania silnika Stage 1
- modyfikację oprogramowania skrzyni biegów.

Jak widzicie, zawsze można coś więcej dodać, zresztą sami wiecie, większe koła, większy cooler, większe turbo, ale to już może być za dużo.
W tym przypadku jeszcze więcej wszystkiego dotyczy podejścia software'owego.

BMW serii 5 F11 nie jest młodym, ani małym samochodem, a z dodatkowymi kilogramami oraz oporami powietrza, może sobie poradzić i być zarazem sprawniejszy.
Implikację o którą zostaliśmy poproszeni przez właściciela uczyniliśmy z największą przyjemnością.

No cóż poczciwa już konstrukcja, która niejednego jeszcze kierowcę może oczarować swoją kreacją, funkcjonalnością oraz przystępną ceną. Nie będziemy tu zanudzać Was i rozpisywać się o wadach czy zaletach tej konstrukcji, bo sami użytkowaliśmy te samochody, a wszystko już i tak chyba zostało napisane, najważniejsze w tym momencie jest raczej to żeby kupić dobry egzemplarz.

Tak też było w tym przypadku, ponieważ znalezienie dobrej sztuki to nie lada wyzwanie, to po wielu trudach nasz klient taką właśnie znalazł. Autko jest naprawdę w dobrym stanie i widać, że ktoś lubił oraz dbał o jego kondycję.

Po aktualizacji samochodu wrzuciliśmy naszym tunerom odczyty map ze sterowników silnika i skrzyni biegów, żeby prace już trwały a my lecieliśmy dalej z nawigacją i kodowaniami.

Auto jest duże i wygodne a po STAGE1 troszeczkę bardziej dynamiczne, oczywiście nie chodzi żeby było od razu M5 ale żeby było sprawniejsze przy zachowaniu jego walorów użytkowych. Dodając jeszcze przeprogramowanie sterownika skrzyni biegów, samochód stał się po prostu przyjemniejszy w prowadzeniu.

A o to właśnie chodzi żeby po naszej pracy i modyfikacjach, auto dawało większą przyjemność z jazdy 😉.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy szerokości 😉.

#MobileCoders #bmwkodowanie #chiptuningbmw #chiptuning #F11 #F11525d #bmw525d #engineremapping #stage1 #remapping
Przeczytaj na