BMW G31 520d na dodatkowym doładowaniu.

CHIP-TUNING silnika
Moc
190 KM -> 230 KM
Moment obrotowy
400Nm ->480Nm

CHIP-TUNING skrzyni biegów ZF Stage 1

- KODOWANIA indywidualne, m.in.:
zapamiętanie ostatniej pozycji systemu Start – Stop,
aktywacja odtwarzania video w trakcie jazdy,
aktywacja odtwarzania video z USB,
aktywacja dodatkowych kodeków do filmów,
aktywacja temperatury opon – było tylko ciśnienie,

Z panem Michałem spotkaliśmy się niemalże natychmiastowo po wysłaniu oferty ;).

Był on zdecydowany na nasze usługi, a kontakt otrzymał od swojego znajomego. Przejrzał on dodatkowo nasze bogate portfolio modyfikacji, które rozwiało jego wątpliwości, co do decyzji z której firmy usług skorzysta. Bardzo się z tego powodu cieszymy, że trafiło właśnie na nas :).

Przy okazji, gdy wspominamy o portfolio, uruchomiliśmy fajny moduł na naszej stronie internetowej, który w jednym miejscu pokazuje większość naszych realizacje. Zapraszamy do odwiedzenia :).
www.bmwkodowanie.pl/realizacje

Wracając do opisywanej modyfikacji.

Po wygospodarowaniu bardzo szybkiego terminu, udaliśmy się do naszego klienta w wskazane przez niego miejsce na wykonanie ustalonego zakresu prac.

Podczas modyfikacji porozmawialiśmy sobie sporo o prawidłowym eksploatowaniu samochodu. Tak zwane "best practice" jakie stosujemy oraz jakie zalecamy dla pojazdów naszych klientów.

Jak się okazało właściciel tego BMW należy do tej grupy klientów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że interwał olejowy producenta nie służy silnikowi.

Zatem od razu zakupił on u nas zestaw 3 Króli:

https://sklep.bmwkodowanie.pl/pl/p/Zestaw-Trzech-Kroli-filtr-oleju-BMW-OE-wg.-VIN/45

Jazda testowa po modyfikacji nie pozostawiła cienia wątpliwości, ze w tym modelu i z tym silnikiem sprawia, że samochód zmienia się diametralnie.

Tutaj naprawdę przyrost 80 Nm rozciągniętych ładnie w większym zakresie niż fabrycznie, sprawia że samochód jest elastyczny od pierwszych obrotów, aż po czerwone pole obrotomierza.

Modyfikacja skrzyni biegów również miała tutaj swój udział. Spotęgowała doznania poprzez szybkie zmiany biegów i utrzymywanie optymalnego momentu obrotowego.

Dziękujemy bardzo Panie Michale za miłe spotkanie :). Do zobaczenia niebawem na aktywacji znaków drogowych :).


#MobileCoders #bmwkodowanie #chiptuningbmwG30G31520dB47 #bmwfilmystartstovim #bmwmodyfikacjaskrzynizfchiptuningskrzynibiegow
Przeczytaj na