Czasami nasz fanpage powininen nosić nazwę "Mobile Coders - BMW X Kodowanie" ;). To X, bo nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio ich u nas bardzo bardzo dużo. TO już trzecie F15 w tym tygodniu ;).

Tym razem przede wszystkim CHIP-TUNING
Moc
313 KM -> 365 KM
Moment
630 Nm -> 760 Nm

Ach X5 F15 jeszcze nie tak dawno było marzeniem wielu osób z których część je zrealizowała, a ta druga z różnych względów musiał odłożyć w czasie lub całkowicie z zakupu zrezygnować.
Od jakiegoś czasu X5 G05 jest na rynku, jednak F15 jest dalej pięknym i wszechstronnym samochodem, który nie stracił na swojej aktualności.
To taki dość uniwersalny samochód.
Czy to do roboty, czy podrzucić dzieci do szkoły lub zabrać je na ferie. Nawet z przyczepą to autko da radę.

Mocy i momentu obrotowego jest tutaj pod dostatkiem, więc X z większością wymagających zadań sobie poradzi.

Dynamiki też nie można mu odmówić, a w porównaniu do G05 można już go nabyć za całkiem rozsądne pieniążki.

Kto nas śledzi ten wie, że przewinęło się przez nasze ręce mnóstwo F15 i zawsze nam się podobały (hmmm, a które BMW nam się nie podoba? :D).

Tak jest i w tym przypadku, bogate wyposażenie + fajny silnik, to jest przepis na radość z jazdy 😉.

Znacie już ten model X5-ki pewnie na wylot więc nic "świeżego" tutaj nie napiszemy, przechodząc jednocześnie do konkretów 😉.

Właściciel zapragnął go trochę odświeżyć i postanowił zafundować mu pełny pakiecik naszych usług. Zaczynając od aktualizacji sterowników po modyfikację STAGE 1 silnika i ZFa.

Rozpoczęliśmy od aktualizacji sterowników, po czym został odczytany soft silnika i skrzyni ZF. Następnie pamięć tych obu sterowników została zmodyfikowana przez naszych tunerów.

W międzyczasie poszły kodowania i aktualizacja map nawigacji. Podczas jej wgrywania zrobiliśmy zdjęcia tego pięknego SUVa.

Po wgraniu nowej mapy silnika i skrzyni przyszedł czas na test, który został wykonany przez klienta. Po nim nie było wątpliwości, że radość wzrosła dwukrotnie :).

Całość zajęła nam ok 4h i autko było gotowe, z nowymi siłami, do życia 😉.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy szerokości 😉.

#MobileCoders #bmwkodowanie #chiptuningbmw #chiptuning #F15 #F1540d #bmwx5 #engineremapping
Przeczytaj na