Nowiutkie Audi A7 3.0 50TDi Oceano GT czyli 1 ze 111 sztuk tego modelu :).

CHIPTUNING silnika i skrzyni biegów, czyli moc oraz LAG off :).

Moc
286 KM -> 340 KM
Moment obrotowy
600 Nm -> 720 Nm

Po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni przez naszego stałego klienta, po modyfikacja BMW M850i, VW Arteona, na wzmocnienie i pozbycie się "słynnego" laga w nowiutkim Audi A7 w limitowanej wersji.

Samochód prawie dobił do 3.000 km, został w nim wymieniony olej i z czystym sumieniem można było go "wystroić" :).

Samochód w genialnej konfiguracji. Akurat aura pogodowa i koła zimowe nie dodają mu uroku, ale zaufajcie nam, że środek, jego kolor, a także lakier wyglądają genialnie :).

Wersja nazywa się Oceano i w sumie dopiero przy tym egzemplarzu mieliśmy okazję widzieć tę limitowaną wersję.

Kolor nazywa się Galaxy Blue i jest zupełnie inny niż wszystkie, bardzo indywidualny :).

Białą skórzaną tapicerkę Valcona na siedzeniach ładnie uzupełniają szaro-brązowe wstawki na konsoli środkowej i desce rozdzielczej. W wyposażeniu są również drewniane wstawki dekoracyjne i maty podłogowe Audi Exclusive (jednak przy tej pogodzie kompletnie niepraktyczne, dlatego zostaną wkrótce zamienione na takie w kolorze ciemny, aby auto było praktyczne w codziennej eksploatacji :).

Naszym zadaniem było oczywiście zwiększenie mocy i momentu obrotowego po przez komputerową zmianę parametrów w sterowniku silnika.
Ale to nie wszystko, dodatkowo zmodyfikowaliśmy również skrzynię biegów (w tym przypadku ZF 8HP), tak aby całkowicie pozbyć się słynnego LAGa (opóźnienie przy dynamicznej redukcji i przyspieszaniu) i przyspieszyć jej działanie :).

Zmiany biegów odbywają się teraz dużo szybciej i są płynniejsze.
Moc jaką uzyskujemy z tego silnika to minimum 340 KM, a moment szybuje do ok 720 Nm z bazowych 600 :). Super parametry i samochód po takim zabiegu daje sporo radości.

Połączmy to z genialną linią A7, pięknym wnętrzem i dynamicznym charakterem, a otrzymamy prawie że doskonały samochód :). Dlaczego "prawie"? A no dlatego, że idealnych samochodów nie ma, a każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby oraz preferencje.

Bardzo dziękujemy za ponowne skorzystanie z naszych usług oraz za zaufanie :). Było nam bardzo miło pracować przy Waszych pojazdach :).

Pozdrawiamy

#MobileCoders #AudiA7C8 #audiOceaon #audiA7limited #audi #audispecialedition #chiptuning #audiA7 #chiptuningZF
Przeczytaj na