BMW X7 G07 M50i - czyli jeden z najmocniejszych SUVów na świecie :).

CHIPTUNING Stage 1
Moc
530 KM -> 650 KM
Moment obrotowy
750 Nm -> 850 Nm

Hubert jest naszym stałym klientem. Już wcześniej modyfikował u nas swoje BMW F01 740d. Tym razem zakupił nowy pojazd i zgodnie z zaleceniami wymienił olej po 3.000 km, a następnie zaprosił nas na wykonanie modyfikacji silnika tzw. CHIPTIUNING Stage 1. Hubert dba o swoje pojazdy i rozumie dlaczego dobre smarowanie silnika i osprzętu jest tak ważne dla długowieczności jednostki. Bardzo się z tego cieszymy, ponieważ to poniekąd nagroda dla nas za trud jaki wkładamy w to, aby przekonać kierowców by wymiany eksploatacyjne robili częściej niż zaleca to serwis, a ich pojazdy będą cieszyć się bezawaryjnością :).

Ale wróćmy do tematu :).
W G07 X7 M50i nie ma żartów. Jeśli myślicie, że jechaliście szybkim samochodem, który w dodatku jest wygodny to po przejażdżce tym modelem, zaraz po modyfikacji, musicie na nowo zdefiniować słowo "szybki".

G07 gniecie niesamowicie. Samochód jest wielki, ale przy tym niesamowicie płynie. Nie jest ekstremalnie sportowy, jest wygodnym bolidem :). Wiemy, że to oksymoron w pełni znaczenia tego słowa, jednak jest w tym trochę prawdy.

Przyspieszenie po modyfikacji do 100 km/h trwa ok 4.2 s. Wynik wspaniały. Weźmy pod uwagę, że samochód waży ok 2500 kg + kierowca. Sprawa to, że podróżujemy w pełnym komforcie (pneumatyka) i z dużym zapasem mocy w każdej sytuacji.
Pojazd ten strzela do przodu jak pocisk. Chcecie wyprzedzić ciąg ciężarówek? Nic prostszego, wciskacie gaz do oporu i patrzycie we wsteczne lusterko czy nie pojawia się w nim nieoznakowane F30. A gwarantujemy Wam, że się nie pojawi, bo zwyczajnie będzie zbyt wolne.

Nie namawiamy oczywiście do "gówniarskich" popisów na szosie, jednak chcemy Wam wykreować jakieś wyobrażenie :).

Uwielbiamy te silniki, najczęściej modyfikujemy je w serii 8 G14,G15 i G16, jednak zdarza się również w G05 i G07 :).

Sportowe samochody 200-300 KM, które na co dzień spotykamy na ulicach nie mają żadnych szans ani na starcie, ani przy wyższych prędkościach. Mina kierowców bezcenna. W końcu to gigantyczne auto jak na BMW :).

Delikatny Stage 1 powoduje, że naprawdę jest czym jechać. Auto od 100-200 km/h przyspiesza w lekko ponad 10s.

Poza tym X7 jest luksusowe, gdy nim jedziemy to nie słyszymy nic poza przyjemnym pomrukiem silnika wkręcanego na wysokie obroty. Jest cicho, komfortowo, bezpiecznie.

We wnętrzu samochodu znajdziemy wszystko co potrzebne jest nam do szczęścia w luksusowej limuzynie.

Oprócz samej mocy aktywowaliśmy również pamięć start-stop, przeskalowaliśmy zegary do 330 km/h oraz aktywowaliśmy VIM, czyli video w trakcie jazdy, aby pociechy miały co robić podczas długich, wakacyjnych wyjazdów :).

Bardzo dziękujemy Ci Hubercie za skorzystanie z naszych usług po raz kolejny i za zaufanie :). Miło było się spotkać :).

Pozdrawiamy serdecznie.

#MobileCoders #chiptuning #bmwg07 #bmwx7 #bmwX7m50i #bmw #kodowanie #bmwkodowanie #VIM

PS Tak tak, wiemy, trochę brudne auto, ale aura pogodowa nie sprzyja ;).
Przeczytaj na